داستان زندگی من

حضور شما در اینجا اتفاقی نیست، اگر یک مدرس هستید، حتما این صفحه را بخوانید

 

 تا حالا فکر کردین اگه مثلا بخواین ۳ ماه برید مسافرت و نتونین همایش یا سمینار یا دوره آموزشی برگزار کنین، چه بلایی سر درآمدتون میاد؟

 

 تا امروز در مورد درآمد غیرفعال یا اتوماتیک مطالعه ای داشتین؟

 

 میدونین چطور باید یک سیستم اتوماتیک حرفه ای و بی نقص طراحی کنین که بدون دخالت شما براتون پول ایجاد کنه؟

 

 دوست دارین تو حرفه آموزشی خودتون با انجام کارهای کمتر و بهینه تر، درآمد بیشتری داشته باشین؟

 

داستان زندگی من

 

 

سلام، من رضا اسکندری هستم  و خیلی خوشحالم شما تو سایت وب کلید حضور دارید.

من همیشه عاشق سیستم ها و ابزارهایی بودم که کار انسان رو راحت می کنن و باعث میشن ما با کار کمتر، بازدهی بهتری رو داشته باشیم.

 

من از سال ۹۲ وارد حوزه طراحی وب و بازاریابی اینترنتی شدم و ۵ سال توی این حوزه فعالیت کردم و تو این ۵ سال، کار من ارائه خدمات به کسب و کارهای مختلف از جمله کسب و کارهای آموزشی بود که تو این مدت افتخار همکاری با برندهای معتبر و بزرگی رو داشتم و تونستم تجربیات خیلی خوبی رو به دست بیارم.

 

حدود ۳ سال پیش بود که با سیستم های مدیریت بازاریابی آشنا شدم و فهمیدم با استفاده از این سیستم ها، چقدر میشه کارهای بازاریابی و درآمدزایی وبسایت رو بهینه و اتوماتیک سازی کرد.

 

آشنایی با این سیستم ها، شروع ماجراجویی و کنجکاوی من تو دنیای سیستم سازی و بهینه سازی کارها بود.

 

همیشه تو کار خودم که خدمات بود سعی میکردم کارها رو بهینه تر کنم تا کمتر درگیر بشم، حتی یک سری از خدمات رو تونستم به صورت خودکار ارائه کنم و این باعث شد وقت کمتری از من گرفته بشه.

 

مطالعه خودم رو تو این حوزه افزایش دادم و در کنارش امتیاز بزرگی داشتم و اونم دسترسی به بانک مخاطبین چند صد هزارتایی ایمیل و شماره تلفن مخاطبان مشتری هام بود.

 

از مشتری هام اجازه میگرفتم و تست های مختلف رو روی این ایمیل ها و شماره ها انجام میدادم، کمپین های مختلف طراحی میکردم و خوشبختانه نتایج خوبی هم به دست میومد.

 

یادمه تو اولین کمپینی که بعد از کلی آموزش و مطالعه تو سال ۹۵ برای یکی از مشتری هام طراحی کردم، اینطوری بود که تمام کارهای طراحی و اجرا و تبلیغ نویسی رو خودم انجام دادم، و خوشبختانه این کمپین تونست تو یک روز ۵۰ میلیون تومان فروش برای مشتریم ایجاد کنه که این برای من باور نکردنی بود و واقعا این موفقیت برام از اون پاداشی که بابت طراحی کمپین گرفتم، خیلی شیرین تر بود.

 

داستان تاسیس سایت وب کلید

من تو مدت همکاری خودم با سایت های آموزشی، بررسی هایی انجام دادم و چیزی که فهمیدم اینه که خیلی از مدرسین باور درستی در مورد وبسایت خودشون ندارن و فکر میکنن وقت گذاری روی وبسایت کار بیهوده و بی فایده ای هست و میتونن با برگزاری همایش و وبینار و دوره درآمدهای خوبی رو داشته باشن.

 

من منکر اینکه برگزاری همایش های فروش و دوره های مختلف سود خوبی داره نیستم اما یه چیزی این وسط وجود داره و اونم درآمد غیرفعال یا اتوماتیک هست که تنها با وبسایت قابل دستیابی خواهد بود.

 

تو این ۵ سال من تو دل کسب و کارهای آموزشی بزرگ و کوچیک بودم و تونستم با تست های زیاد و طراحی کمپین های مختلف فروش و جذب مخاطب و…، تجربیات خیلی خوبی رو تو این زمینه کسب کنم.

 

الان به این باور دارم که میتونم کمپین های خوب و حرفه ای رو طراحی کنم و باعث ایجاد فروش و درآمد اتوماتیک در سایت های آموزشی بشم.

 

به همین خاطر تصمیم گرفتم وبسایت وب کلید رو راه اندازی کنم و توی اون، تجربیات خودم رو به مدرسین عزیز آموزش بدم و بهشون بگم چطور با وقت گذاری بهینه وبسایت خودشون رو مدیریت کنن تا بتونن به درآمد اتوماتیک برسن و بدون حضور خودشون کسب درآمد داشته باشن.

همین امروز شروع کنید…

اگه شما یک مدرس هستین و روی وبسایت خودتون فعالیت خاصی انجام نمیدین یا اینکه باور دارین وقت گذاری روی وبسایت کاری بیهوده و بی فایده ست، متاسفانه باید بهتون بگم همین الان احتمالا درآمد خیلی زیادی رو دارین از دست میدین و شاید این درآمد داره سهم رقبای شما میشه.

 

پس بهتره همین امروز شروع کنین و نذارین از این دیرتر بشه.

 

برای شروع میتونین از مقاله قیف فروش چیست شروع کنین و این مقاله رو مطالعه کنین تا بتونین اطلاعات موردنیاز در مورد ساخت سیستم خودکار رو یاد بگیرین.

 

خوشحال میشم اگه سوالی در زمینه کسب درآمد خودکار دارین، توی قسمت از من بپرس مطرح کنین تا بتونم در خدمتتون باشم.

ارادتمند شما – رضا اسکندری

رضا اسکندری کیست؟

۵ سال سابقه خدمات به چندین کسب و کارهای آموزشی

سخنران دومین همایش کوچینگ کسب و کارهای اینترنتی

سخنران سومین همایش وبمستران با موضوع سیستم سازی در کسب و کار اینترنتی

محقق در حوزه بازاریابی اینترنتی و سیستم سازی

مدرس دو دوره اصول تبلیغات و تبلیغ نویسی در وب

مدیر و موسس وبسایت وب کلید

 

دوره رایگان 0 تا 100 ساخت کمپین اتوماتیک
برای شرکت در دوره فرم زیر رو تکمیل کنید